Drobné opravy  - Praha

Hodinový manžel

Služby nejen pro dámy, slečny, maminky, babičky.

Rychle - levně - spolehlivě

Vaše příspěvky

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "1700"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
I asked Mr Charvát for help demounting and installing a shower door. He was immediately available and fixed it within 3 hours. Great work and his prices are very reasonable! Definitely a thumps up!
Rekonstrukce koupelny proběhla naprosto bez problémů i když problémy a různá úskalí vznikla. Pan Charvát je opravdu odborník se spousty nápadů a poradí vždy se vším. Komunikace výborná. Opravdu klobouk dolů!!!
Se službami velice spokojená pan Charvát přišel ve svátek a za práci si řekl normální cenu žádné příplatky navíc mile mě tím překvapil práci provedl rychle a odborně a když budu zase něco potřebovat opravit obrátím se zase pouze na něho.Moc děkuji a mohu jen doporučit.
S průběhem, rychlostí i kvalitou prací a také s přístupem pana Charváta jsme maximálně spokojeni. Jsme rádi, že jsme zakázku realizovali právě s ním, a společnost Drobné opravy vřele doporučujeme!
Kdyby šlo jsem umístit fotku udělali bychom to aby každý viděl, jak si řemeslník dovede lišácky poradit s neřešitelným problémem. Doporučujeme a moc děkujeme. Staňkovi
Děkujeme ještě jednou za pomoc před Vánocemi. Marketa
Proč si kontakt nenajdete v levém sloupečku "kontakt a objednávky"? smiley
Ano Jedná se o pana Charváta Michala potřebuji na toho pána nutně kontakt. Pokud je to možné.
Ano Jedná se o pana Charváta Michala potřebuji na toho pána nutně kontakt. Pokud je to možné.
Můj dotaz : Jedná se o pana Charváta Michala?
Zadání

Poptávám výrobu interiérové nástěnky činžovního domu.

Velikost 50x70 (bude upřesněno), dovnitř budou umísťovány dokumenty. Vevnitř potřebuji zdroj světla, aby dokumenty byly lépe čitelné.

Hloubka nástěnky samozřejmě co nejmenší.S prací pana Charváta jsem byl moc spokojen, poradil mi a ujasnil detaily. Výsledky i jednání výborné. Více info na:

http://www.nejremeslnici.cz/reference/38585-vyroba-drevene-nastenky-s-osvetlenim
Mela bych zajem o Vase sluzby - slo by o pridelani polic ke zdi, navrtani ruznych hacku a drzaku ve 2 koupelnach, zaveseni velkeho zrcadla na chodbe, zaveseni vetsich ramecku na zed (cca 6ks) atd atd. Cena by byla domluvou.

Bydlim ve Stodulkach, ul. Svitakova.

Celkové hodnocení:
S realizací projektu jsem velmi spokojena, bezproblémová domluva termínu, komunikace perfektní, práce provedeny pečlivě, termín splněn, dohodnutá cena dodržena. Vřele bych doporučila komukoli dále. Děkuji!
Velmi dobra domluva a flexibilita ako aj pomer cena - vykon.
Jsem spokojena. Pan Charvát je milý, sympatický, nenastal žádný problém. Vzhledem k tomu, že mé hodnocení je založeno pouze na jednom setkání spočívajícím v obhlídce bytu, předběžné domluvě na realizaci dalších prací a přetěsnění odpadu, těžko se mi hodnotí kvalita práce. Ale odpad neteče a věřím, že budou panem Charvátem realizovány i další potřebné opravy a úpravy v bytě.
Zuzana Metzová
Dobrý den, potřebuji opravit pečící troubu zn. Fagor, kterou využívám velmi často.
Rozbitá je funkce horkého vzduchu - spirála zajišťující rozmístění teplého vzduchu uvnitř trouby (umístěná na zadní části trouby) se zcela žárem rozpadla. Ostatní funkce trouby zachovány. Pořizována nová před 4 roky.

Výsledek:
Byli jsem velmi spokojeni. Term9n i cena dodrzena, komunikace na velmi dobre urovni. Doporucujeme!

Lucie K.
Zadání
Pračka Whirpool - 6 smysl, po odstřeďování a vypouštění vody zůstává pod pračkou voda. Nejedná se o velké množství, ale obávám se zhoršení. Potřebuji vyměnit žárovku bodového světla u kychyňské liky, a osvětlení lednice. Pokud jde vyspárování, jedná se o dvě malá místa v koupelně.

S výsledkem jsem velmi spokojená. Dodržen termín, kominkace bez problémů. Pokud se něco vyskytne, určitě se na vybraného dodavatele opět obrátím.
V koupelně nám odstranili staré trubky na plyn a v důsledku toho bych potřeboval prosím následující:
1. zasádrovat/štukovat 2-3 díry
2. doobložit cca 1 metr čtvereční obkladaček v rohu v místě - obkladačky máme
3. zamalovat (po konzultaci) cca do 1 metru plochy - oranžový odstít, nevím jak půjde trefit, tak je možné vymyslet nějak vtipně jinak... např. lem jiné barvy po místě kudy vedla trubka

Další poptávané:
4. pokud to děláte - vyměnit záchod, popř. jen armaturu JIKA Lyra - protéká
5. naplánovat úpravy v kuchyni - musí se vidět, ale toto nespěchá, budeme dělat až po zimě.

Výsledek:

Perfektní, jsme spokojeni, pán i trefil původní barvu. Vyměnil nám i armaturu záchodu, již neprotéká. Rychlá domluva, odpovídající cena.

Děkuji, s pozdravem Jiří Havelka

Dobrý den,

chtěla bych vyměnit rozbité obkladačky v koupelně - jen malé množství, celkem cca 1 m2 - chci je ale na zeď lepit cementem (žádné lepidlo). Cement i obkladačky mám.

Druhá věc, kterou bych potřebovala, je výměna těsnění kolem vany.

Byt je v Praze - Holešovicích. Jaká by prosím byla cena a případně kdy máte nejbližší volný termín?

Děkuji

Kvalita výsledku - Vynikající
Poměr cena výkon - Spokojenost
Úroveň jednání - Vynikající
Celkové hodnocení :
K věcem uvedeným v poptávce se přidalo ještě přivrtání několika háčků. Profesionální a vstřícný přístup, dobrá práce. Děkuji
Markéta Rausová
Zadání

Poptávám výrobu interiérové nástěnky činžovního domu.

Velikost 50x70 (bude upřesněno), dovnitř budou umísťovány dokumenty. Vevnitř potřebuji zdroj světla, aby dokumenty byly lépe čitelné.

Hloubka nástěnky samozřejmě co nejmenší.S prací pana Charváta jsem byl moc spokojen, poradil mi a ujasnil detaily. Výsledky i jednání výborné. Více info na:

http://www.nejremeslnici.cz/reference/38585-vyroba-drevene-nastenky-s-osvetlenim
Oprava tekouci privod studene vody v kuchyni.

Jsme naprosto spokojeni s realizaci zakazky. Velmi flexibilni domlouvani terminu, rychla oprava, konecna cena nizsi nez puvodne domluvena.

Je to uz pul roku a zatim nevyskytly se zadne problemy.
Oprava tekouci privod studene vody v kuchyni. Jsme naprosto spokojeni s realizaci zakazky. Velmi flexibilni domlouvani terminu, rychla oprava, konecna cena nizsi nez puvodne domluvena. Je to uz pul roku a zatim nevyskytly se zadne problemy.
S realizací zapojení myčky jsem velmi spokojen. Skvělé jednání a velká ochota dělat i pozdě večer. I přes všechna úskalí, krátké hadice, špatnou dostupnost přes skříňky k přívodu vody a zásuvce si vždy pan Charvát uměl poradit a zapojil nám myčku k naší spokojenosti. Slušná cena odpovídající provedené práci. Za tři hodiny práce + materiál + jednu cestu do Hornbachu pro delší hadice 1484 Kč.

Ještě jednou děkuji a doporučuji.
Pek Jiří Praha 5
Pan Charvát udělal všechny práce k mé spokojenosti, u práce přemýšlel, aby se mi s výsledkem příjemně pracovalo, tj. jak umístit světlo pod linku tak, aby se snadno dosáhlo na vypínač, aby nekoukaly přívodní dráty, kam přesně umístit zásuvku... DěkujiJitka Brandejská
Celkové hodnocení Pan Charvát udělal všechny práce k mé spokojenosti, u práce přemýšlel, aby se mi s výsledkem příjemně pracovalo, tj. jak umístit světlo pod linku tak, aby se snadno dosáhlo na vypínač, aby nekoukaly přívodní dráty, kam přesně umístit zásuvku...
Zadání znělo:

potřebuji opravit - poř. znovu položit laminátovou podlahu - rozměry asi 8m2 - možná trochu více. V mé provozovně se stala havárie - ucpané odpady a podlaha je podmáčená, Potřebuji co nejdříve opravu - znovu položení podlahy, Děkuji.

Místo: Praha 5 - Stodůlky

S realizací mé zakázky jsem velmi spokojená.

Pan Charvát je velmi šikovný řemeslník - velmi oceňuji vstřícnou komunikaci a bezchybné provedení celé zakázky.

Pana Charváta a jeho firmu mohu doporučit - je to trefa do solidnosti.
Praha 5
Děkujeme za instalaci kuchyně a opravu spoustu jiných věcí. Příjemní, kvalitní, cenově příznivý, zkrátka profi. Doporučujeme všem!!!
Oprava trouby Mora za poloviční cenu než v autorizovaném servisu. Velké díky jen tak dál!
Byli jsme velmi spokojeni s prací této firmy. Vše dopadlo výborně - odtah digestoře, montáž skříňky z IKEA i další drobnosti. Děkujeme
Otevření dveří u skříněU dřevěné masivní skříně došlo nejspíše při stěhování k porušení mechanismu zámku u dveří. Je zde ale i možnost, že máme prostě jen špatný klíč.Jedná se o starou dřevěnou masivní skříň, která by při otevírání neměla být žádným způsobem porušena.

Celkové hodnocení

(Spokojenost)Po počátečních problémech v komunikaci všechno dobře dopadlo.


Maximální spokojenost. LIšty jsou jako nové, pevně přidělané a i vzhledově vypadají dobře. Práce prostě odvedena kvalitně a také čistě. Komunikace s panem Charvátem bez problémů.Potřebuji opravit protékající zavěsné WC S realizací jsem spokojena, termín domluven velmi flexibilně k naprosté spokojenosti. Příjemné jednání, kvalitu prověří čas :) Děkuji

Výměna vany - opět velice pěkná práce. I přes to, že se muselo bourat i kolem, protože byla zazděná, nebylo nic zbytečně poničeno. Je vše tak jak má být. Není co dodat - DOPORUČUJI VŠEM!!!
Vzhledem k různorodosti a nepředvidatelnosti budoucích prací cena nebyla předem dohodnuta, pan Charvát neúnavně pracoval 4 dny za velmi rozumnou cenu. Je to spolehlivý , komunikativní a velmi příjemný člověk .Termíny dodržel dle dohody . Velmi oceňuji jeho vstřícnost a ochotu a zájem přicházet s vlastními nápady a řešeními. Nejen , že doslova dřel do úmoru, ještě si zachovával dobrou náladu a jako bonus rozveselil mou starou nemocnou maminku. Pokud bych to nezažila , nevěřila bych v existenci "svatého řemeslníka", který navíc umí zřejmě vše.
Montáž nábytku a oprava elektriky byla zvládnuta profesionálně. Ještě nás čeká výměna vany. Jak dopadla opět napíši
27.09.2019 23:19:57
drobneopravy
1
elektropráce, zednické práce, instalaterské, truhlářské práce k vaší plné spokojenosti, levně- rychle- spolehlivě
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one